Správy:

 • L.E.A.Uafalan verzia 9.6.4
  Export súhrnného výkazu DPH do XML formátu Úprava v súvahe neziskových organizácií Súhrnný výkaz DPH - export do aktuálneho formátu...
  08. marec 2023
  Viac...
 • L.E.A.Uafalan verzia 9.5
  Zmena pri exportovaní výkazov FIN do formátu csv - miesto ID klienta štátnej pokladnice IČO Doplnená skupina DPH C - default nastavená nepoužívať. Pôvodná...
  19. február 2023
  Viac...
 • 1
 • 2
 • 3

 L.E.A. - POS pokladnica

  

L.E.A. - POS pokladnica je počítačová registračná pokladnica pracujúca v prostredí MS Windows v spolupráci s CHDÚ od spoločnosti BOWA. Windows verzia nadväzuje na niekoľkoročný systém určený pre MS DOS. Do roku 2011 bolo možné k systému pripojiť ľubovoľnú tlačiareň, pretože fiškálny modul bol vo vnútri počítača, zmenou zákona pokladnica v slovenskej verzii pracuje výhradne s eKasa modulom a CHDÚ od psoločnosti BOWA. V českej, anglickej a nemeckej jazykovej mutácii je možné pripojiť ľubovoľnú bločkovú tlačiareň alebo klasickú stolovú, prípadne sieťovú tlačiareň.

L.E.A. POS Pokladnica je prepojiteľná na ostatné programy z rodiny L.E.A. a tiež na stravovacie systémy Konto a Menu. Pracovať môže samostatne v neobmedzene čo do zamerania prevádzky - obchiod, reštaurácia, kaviareň, bar, servis ... Jednoduchým nastavením ju môžete používať s dotykovou obrazovkou - vhodné najmä v reštauračných prevádzkach. Umožňuje evidenciu objednávok na stoly, osoby a ich následné spracovanie do fiškálnej účtenky. Samozrejme, okrem kontroly na prítomnosť fiškálneho modulu a zamedzenia práce pri jeho poruche, súčasťou sú aj prehľady predaného tovaru, prílohy dennej uzávierky, objednávky do kuchyne, na bar. Nastavovanie práv obsuhy, sledovanie tržieb podľa jednotlivých užívateľov. Storno blokov, denná uzávierka, počítačová mesačná, ktorá nemá vplyv na fiškálnu, zálohovanie dát pokladnice. V prípade používania dotykovej obrazovky jednoduché grafické definovanie rozloženia Vašej prevádzky pre jednoduché, graficky orientované objednávanie a vytváranie účteniek. Vernostný systém s rôznymi spôsobmi zľiav. Samozrejme podpora snímačov čiarového kódu rôznych prevedení pre použitie v obchode. Nastavením premeníte pokladnicu na evidenciu receptov a poukazov v lekárni. Vtedy doporučujeme použiť aj L.E.A. Obchod v režime lekáreň.

Pri použití so systémom Konto alebo Menu výpočet dotácií na stravu podľa definície v systéme, zákaznícke účty, bezhotovostné platby stravníkov, stav ich účtu na každej účtenke. 

V najnovšej verzii je kompletne prepracovaný grafický vzhľad obrazoviek pre prácu s dotykovou obrazovkou, všetky varianty použitia sú samozrejme nastaviteľné užívateľom. Pribudlo rozloženie stolov mimo definovaný raster, jednoducho si obsluha presunie stôl na obrazovke myškou. Pre použitie v prevádzke rýchleho stravovania sa voľba stola v objednávke dá vypnúť, ale stále je možné tlačiť objednávky do kuchyne a na bar a následne účet z objednávky. Pre zrýchlenie práce je možné vypínať rozhodovanie sa pri výmaze položky, pri tvorbe účtu a pod. Tlač objednávok je možné na tlačiarno ekasy, alebo podľa nastavenia na samostatnej tlačiarni, ktorá s pripája sériovým portom alebo ethernet pripojením.

image
 

HP Business Partner

Dodávame kvalitný HW od firmy Hewlett Packard. Tiež spotrebný materiál 

Viac ...

 

image
 

Autorised Installer

Certikát, ktorý nás oprávňuje poskytovať až 25 ročnú záruku na inštaláciu

Viac...

image
 

Leasing techniky

 S Grenke Leasing Vám zabezpečíme leasing výpočtovej techniky a software u nás vo firme

Viac...

image
 

Správa budovy

V softwarovej oblasti spolupracujeme so spoločnosťou zabezpečujúcou správu budov.

Viac ...